שיפוצים במודיעין

עבודות שיפוצים במודיעין כוללות את השלבים הבאים: גיבוש תכנית הבנייה, תכנית החשמל והתאורה בנכס, בחירת נקודות האינסטלציה, עבודות נגרות ואף עבודות צבע וחיפויים. תכנון עבודות אלו יתבצע על ידי מעצבת הפנים רונית פלטי – תוך שיתוף פעולה מלא עם בעל הנכס. בפגישת הייעוץ נגבש יחדיו את הקונספט העיצובי של החלל, נקבע אילו חדרים זקוקים לשיפוץ, נבחר את חומרי הגלם ונבנה את התקציב. כל זאת, כדי להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר.

שיפוצים במודיעין

מה כוללות תכניות שיפוצים במודיעין?

מעוניינים לבצע עבודות שיפוץ בבית או במשרד שלכם? יש לגבש תכניות מסודרות אותן תעבירו לקבלן. תכניות אלו כוללות את הנקודות הבאות:

  • נקודות אינסטלציה – עבודות שיפוץ נרחבות ומקצועיות כוללות, כמובן, את בחירת נקודות האינסטלציה: בין אם מדובר בכיור למטבח, הכיור עבור הכביסה או האסלה ואף נקודות שונות וכלליות בחצר של המבנה – יש לשבת עם הגורמים המוסמכים לכך ולדון איתם על נושאים חשובים אלו. במקביל לכך, כאשר מדובר בתוספות של נקודות מים, יהיה עליכם לבחור בגובה נקודת המים ואת מיקומם של האריחים סביב נקודות אלו.
  • תכנית גבס לבנייה – לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים משתמשים בבנייה עם גבס – ואין זו הפתעה. בניגוד לקירות עשויים בטון, קירות גבס נחשבים לפתרון נוח ופשוט, היכול אף לבודד טמפרטורה ורעשים. בהתאם לכך, כאשר בעלי דירות ועסקים מעוניינים לבצע שיפוצים בנכסים שלהם, הם בוחרים בפתרון מומלץ זה.
  • תכניות חשמל ותאורה – חלק בלתי נפרד מעבודות שיפוצים בבית, דירה או משרד כוללים את חיבור החדרים השונים לחשמל. מעוניינים לצפות בערב בתכנית הטלוויזיה האהובה עליכם? מעוניינים לקרוא את המסמכים בחדר הישיבות? כדי להגשים מטרות אלו יש לבחור את מיקומן של נקודות החשמל בנכס, כמו גם את נקודות התקשורת השונות; נקודות הכוללות את החיבור לטלוויזיה והטלפון הקווי.

 

לרענן את הנכס – תוך שיתוף פעולה מלא עם מעצבת הפנים

כדי לרענן את הבית או העסק שלכם כך שיתאים לצרכים ולדרישות שלכם, יש לפנות אל מעצבת הפנים רונית פלטי. לאורך שיתוף הפעולה בינינו, אקשיב לכל שאלה ובקשה שלכם, אכין את הסקיצות שיציגו את הדרישות שלכם, אלווה אתכם לאורך תהליך השיפוץ ואף אציע שירותי הום סטיילינג יצירתיים.

צור איתנו קשר:

054-8327336

לקבלת המתנה מלאו פרטים:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
דילוג לתוכן