שיפוצים בירושלים

עבודות שיפוצים בירושלים יתבצעו אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים. מתכננים לעבור לבית חדש? מעוניינים לשפץ את המשרד הוותיק שלכם? כאשר מדובר בשיפוצים, אל תסמכו על אף אחד אחר: צרו קשר בהקדם עם מעצבת הפנים רונית פלטי, המתמחה גם בתכנון עבודות שיפוץ. לאורך פגישת הייעוץ, נגבש יחדיו את תכניות הבנייה, החשמל והתאורה לצד בחירת נקודות האינסטלציה. בנוסף, אשמח לסייע לכם בתהליך עיצוב הפנים בחדרי הנכס. כך, הוא יישקף אתכם וטעמכם האישי – על הצד הטוב ביותר.

שיפוצים בירושלים

שיפוצים בירושלים: שלב אחרי שלב

ממה מורכב תהליך השיפוץ? נעבור בנקודות על השלבים המרכזיים:

  • הריסות – אמנם תהליך עבודה זה יכול להמשך מספר ימים, אך הוא שלב הכרחי למדי. בעת ביצוע ההריסות, אנשי המקצוע יסירו את הריצוף והקרמיקות, כמו גם את האסלות והאמבטיות בחדרי המקלחת. בנוסף, ניתן יהיה לפרק את המטבחים – בהתאם לצורך.
  • בניית קירות – בין אם מדובר בקירות החיצוניים או הפנימיים, יש לבנות אותם כראוי ובהתאם לצרכי הלקוח. כלומר, החל מסימון הקירות ועד בנייתם בצורה ישרה ומדויקת – יש לבצע את מלאכת הבניה במקצועיות רבה. במקביל לכך, כדי שעבודת הבנייה תתנהל כשורה, על מעצב הפנים לאשר את תכנון הקירות.
  • אינסטלציה – החל מטיפול בצנרת והחלפתה, איטום חדרי הרחצה ועד ריצוף החדרים, כדי שפעולות אלו יתנהלו היטב, מומלץ לשתף פעולה עם מעצב פנים שיאשר את מיקום נקודות האינסטלציה השונות.
  • התקנות – החל מהתקנתם של גופי התאורה ועד ביצוע עבודות הנגרות והצבתם בחדרים השונים, יש לבצע שלב זה היטב.

כעת, אתם מתקרבים לשלבים הסופיים של עבודת השיפוץ, שלבים הכוללים את הפיניש של הצבע, תיקוני החיפוי והרובע לצד החלפת המרצפות ועוד. בשלב זה, אתם יכולים באופן רשמי להכריז כי אתם בעלי דירה או משרד חדש ומפנק. תתחדשו!

 

ליצור אפקט מרשים

לאחר רכישת בית פרטי או חלל חדש לעסק, מגיע השלב הבא: שיפוץ החדרים כך שיתאימו לצרכים החדשים שלכם. בין אם מדובר בעבודות גבס, בחירת משטחי רחצה ועבודה, לצד חיפויי הקירות ובניית נגישות – מעצבת הפנים רונית פלטי תלווה אתכם לאורכו של תהליך השיפוצים; תהליך עבודה מורכב אך ניתן לביצוע – בידיה של המומחית.

 

צור איתנו קשר:

054-8327336

לקבלת המתנה מלאו פרטים:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
דילוג לתוכן