שיפוצים במרכז

שיפוצים במרכז יתבצעו על ידי הגורמים המוסמכים לכך. המטבח או חדרי השינה זקוקים לריענון? מעוניינים לשדרג את חדר הישיבות של המשרד? כדי שנכסים אלו יקבלו את המראה הרצוי, מומלץ לפנות אל רונית פלטי, מעצבת פנים אשר תשמח להכיר אתכם, להקשיב לבקשותיכם ולהפוך את הנכס ליוצא דופן!

שיפוצים במרכז

שיפוצים במרכז: הדגשים החשובים

עבודות השיפוץ בבית או במשרד תלויות בגורמים שונים. החל משלב התכנון של כל שיפוץ ועד הוצאתו אל הפועל – אין ספק שמדובר בתהליך עבודה מורכב. עם זאת, כדי להגשים את החזון שלכם על הצד הטוב ביותר מומלץ להיפגש עם מעצבת פנים. בעת פגישת הייעוץ עם מעצבת הפנים, תתכננו יחדיו את מלאכת השיפוץ:  

  • החדרים בנכס – המטבח בבית מיושן? מעוניינים לשפץ את חדרי השירותים במשרד? בעת פגישת הייעוץ עם מעצבת הפנים, יהיה עלייכם לבחור את החדרים שדורשים טיפול דחוף ואת סוג עבודות השיפוץ שיתבצעו בהם. בהמשך, מעצבת הפנים תכין את הסקיצות בהתאם לרעיונות שעלו. לאחר אישור הסקיצות, ניתן יהיה להמשיך בתהליך העבודה ולגבש את תשתיות הבנייה, החשמל, האינסטלציה ועוד.
  • התקציב – את התקציב עבור עבודות השיפוץ קובעים בהתאם לפרמטרים שונים: החל מחומרי הגלם, הריהוט אותו תציבו בחדרים השונים, לצד תכנון פרויקט השיפוץ וביצועו בפועל.
  • לוחות זמנים – בניית לוחות הזמנים של השיפוצים הוא מורכב, שכן הוא מושפע מגורמים שונים. אכן, מרבית עבודות השיפוץ בפועל מתבצעות על ידי הקבלן. עם זאת, ומשום שחלק מפעולות השיפוץ מבצעים בעלי מקצוע שאינם חלק מהצוות של הקבלן, יש לברר מול כל הגורמים המעורבים על עיכובים כאלו ואחרים.

 

סיעור מוחות יצירתי

מעוניינים להחליף את האריחים במטבח? תרצו לרצף מחדש את חדר האמבטיה? בין אם מדובר בשיפוץ כזה או אחר, יש לבצע אותו עם הליווי המקצועי של רונית פלטי, מעצבת פנים אשר תשמח לסייע לכם בתכנון השיפוץ עבור כל חדר וחדר – עד לתוצאה הסופית הרצויה.

צור איתנו קשר:

054-8327336

לקבלת המתנה מלאו פרטים:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
דילוג לתוכן