עיצוב פנים במודיעין: לבצע כל שלב על הצד הטוב ביותר

עיצוב פנים במודיעין מיועד למגוון רחב של עסקים: החל מחברות היי טק, משרדי עורכי דין ועד חנויות או סטודיו פרטי – כדי להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, כמו גם ליצור סביבת עבודה נעימה, מומלץ לשתף פעולה עם רונית פלטי, מעצבת פנים מנוסה החושבת מחוץ לקופסא. אני מאמינה כי עיצוב פנים מדויק הינו תוצאה של שיתוף פעולה מלא עם הלקוח; תהליך שבסופו החלל הרלוונטי קולע לטעמו האישי של הלקוח. מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט ומתיק העבודות שלי.

 

תהליך עיצוב הפנים הינו מורכב. עם זאת, בסיומו תזכו בחלל עבודה יפיפה ופונקציונלי כאחד. כדי להגשים את החזון שלכם בנוגע לשדרוג המשרד, יהיה עליכם לפנות אל מעצבת פנים ולשוחח אתה על הנקודות הבאות:

  • להתאים את סגנון העיצוב למשרד – כל עסק, חנות או משרד מציגים חזות אסתטית ייחודית; חזות המעידה על אופיו של הנכס והשירותים אותם החברה מציעה. בהתאם לכך, כאשר אתם יושבים עם מעצבת פנים ודנים על הקו העיצובי, יהיה עליכם לתאר את אופיו של העסק ואיזו אמירה תרצו לשדר. עובדים בסטארט-אפ? הקו העיצובי יכול להיות מודרני או אפילו אקלקטי – שכן עובדי החברה הינם צעירים ברוחם וגמישים במחשבתם. עובדים במשרד עורכי דין? הקו העיצובי יהיה, במקרים רבים, מוקפד, רציני וקלאסי.
  • גיבוש תכנית העבודה – בפגישת הייעוץ הראשונית עם מעצבת הפנים, יש לדון על מגוון נושאים. כלומר, לצד בחירת הסגנון העיצובי של החברה, מומלץ להבין האם נדרשות עבודות שיפוץ בחדרים השונים. בין אם מדובר בהוספת נקודות חשמל או עבודות אינסטלציה, תכנון מוקפד ורחב של עבודות אלו יעניק לעסק שלכם את המראה והפונקציונליות לו הוא זקוק.
  • תקציב – האם אתם דחוקים מעט מבחינת התקציב? או שמא יש לכם את האפשרות הכלכלית לעצב את העסק כראוי? כך או כך, יהיה עליכם להחליט באילו חלקים בנכס אתם מעוניינים להשקיע, לצד בחירת חומרי הגלם ועוד.

 

חופש יצירתי בכל חדר

כל אחד ואחת מאתנו מעוניינים לעבוד בסביבה נעימה, מזמינה ומתקדמת. בהתאם, כדי להעניק לחלל העבודה שלכם את המראה המושלם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מעצבת הפנים רונית פלטי. לאורך הפגישה הראשונית, אשמח לגלות לכם עולם ומלואו בכל הקשור לעולם עיצוב הפנים – החל מבחירת הריהוט והצבעים לקירות ועד עבודות השיפוץ השונות, אין גבול לדמיון!

צור איתנו קשר:

054-8327336

לקבלת המתנה מלאו פרטים:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
דילוג לתוכן